Nižná Myšla opäť lídrom regiónu

32
0
Zdielať

Hokejový turnaj obcí regiónu hornád sa skončil. Lídrom regiónu sa opäť stala Nižná Myšla. Opakovalo sa minuloročné finále, v ktorom jednoznačne viedla Myšla.Už v prvých minútach zápasu Čaňa prehrávala o 3 góly, do polčasu znížili na 1-3, no ani to im nepomohlo v ceste za víťazstvom. (Čaňa vs Nižná Myšla 2-5)

O bronzovú medajlu bojovali mužstvá Vyšná Hutka a Trstené pri Hornáde, v zápase mali obe mužstvá množstvo gólových príležitostí no napokon zápas skončil v riadnom hracom čase 0-0, nasledovalo 5 minútové predĺženie, no napokon sa rozhodlo až v rychlej smrti samostatných nájazdov, hokejový duch stál pri mužstve z Trsteného (Vyšná Hutka vs Trstené pri Hornáde 0-1sn)